Tiamo Plyšová edukační hračka "Peek-a-Boo" (Hra na schovávanou) - MIFFY

Plyšová edukační hračka "Peek a Boo" ("Hra na schovávanou") z kolekce zajíček MIFFY "ABC" PRUHY, holandské značky Tiamo. Je nejen roztomilou plyšovou hračku, která se stane oblíbeným kamarádem, má však mnohem hlubší význam, a to v sobě integrovanou hru, která pozitivně působí na emoční rozvoj a rozumové schopnosti malého dítěte.

standardní cena: 369 Kč –92 % 29 Kč 23,97 Kč bez DPH
Dostupnost: U dodavatele: odeslání do 10 pracovních dnů
Kód: N551
Tiamo Plyšová edukační hračka "Peek-a-Boo" (Hra na schovávanou) - MIFFY
Tiamo Plyšová edukační hračka "Peek-a-Boo" (Hra na schovávanou) - MIFFY
369 Kč –92 %

Detailní popis produktu

Plyšová edukační hračka "Peek a Boo" ("Hra na schovávanou") z kolekce zajíček MIFFY "ABC" PRUHY, holandské značky Tiamo. Je nejen roztomilou plyšovou hračku, která se stane oblíbeným kamarádem, má však mnohem hlubší význam, a to v sobě integrovanou hru, která pozitivně působí na emoční rozvoj a rozumové schopnosti malého dítěte.

"Peek-a-Boo" neboli "hra na schovávanou" je elementarní hra, pomocí které se děti učí principu stálosti objektu. Hra pozitivně působí na rozumové schopnosti i emoční rozvoj. Učí dítě tomu, že i když objekt aktuálně nevidí (např. má-li zavřené oči/věc je schovaná za rohem), neznamená to, že objekt přestal existovat. Pochopení principu stálosti je významným milníkem a stavebním kamenem pro další rozumový vývoj kojence. Výzkumem této problematiky se zabýval známý psycholog Jean Piaget, který prokázal, že dítě je dostačně rozumově vyspělé až mezi 8-9 měsícem života - ne dříve, aby princip stálosti objektu pochopilo.

  • hračka má uvnitř v oblasti očiček a konců paciček umístěné magnetky, pomocí kterých je možné zakrýt její očička. Dávat tak možnost simulovat stavy "nevidím tě"/"vidím tě".
  • vyrobena z kvalitních materiálů - kombinace velmi jemného plyše a pruhované tkaniny.

Určeno dětem: 0m+.

Orientační rozměry: cca 25cm výška.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro nejmenší
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Najdete nás i na MALL.CZ