Dodací a dopravní podmínky

Balíky s dopravou Kurýr GLS a zásilkovna odesíláme nejpozději druhý pracovní den od vytvoření objednávky. Zásilky odeslané přes balíkovnu odesíláme do 48 hodin od přijetí objednávky. Pokud by měla být dodací lhůta delší, budeme Vás kontaktovat prostřednictvím e-mailu. V případě, že jste si zvolili platbu bankovním převodem, odesíláme zásilku až po uhrazení faktury, pokud si však přejete urychlit expedici, zašlete nám potvrzení bankovního převodu na e-mail: info@mamaplace.cz

Otázky týkající se dostupnosti zboží na objednávku směřujte na email: info@mamaplace.cz

 

DODACÍ A DOPRAVNÍ PODMÍNKY PRO ČR

  • Osobní odběr

 

Platba kartou i hotově, možnost vytvoření objednávky pouze online.

Adresa: Třinec, Kaštanová 182, 73961

Telefonní kontakt:  +420 604 795 010

 

  • Kurýr GLS - Doručení na vaši adresu

GLS doručuje zásilky do druhého až třetího pracovního dne od expedice z našeho skladu. Zboží vám přepravce doručí až domů. GLS vás bude informovat prostřednictvím e-mailu o čase doručování balíku. Kurýr vám může v brzkých hodinách volat pro informování o přibližném čase doručení. Pokud vás kurýr nezastihne, bude tak uvedeno v jejich systému a další den by měl proběhnout další pokus o doručení. 

Pro změnu doručení, přesměrování balíků a jiné dotazy: https://gls-group.eu/CZ/cs/faq-prijemce

Cena: 89 Kč / (+ 39 Kč dobírka)

 

  • Zásilkovna

Vyberte si kteroukoli z 2104 výdejních míst Zásilkovny po celé ČR, nejste tak vázání časem příjezdu řidiče.  Balík by na zvolené pobočce Zásilkovny měl být připraven k vyzvednutí do 2 pracovních dní od podání. Zásilkovna vás bude přes SMS i e-mail informovat o balíku. 

Vyhledat balíkovnu můžete vyhledat přesnou adresu pobočky. 

Cena: 89 Kč/ (+39 Kč dobírka)

 

  • Balíkovna

Vyberte si kteroukoli z 5100 výdejních míst Balíkoven po celé ČR, nejste tak vázání časem příjezdu řidiče. Objednávky vytvořené touto cestou odesíláme v pondělí, středu a pátky, k vyzvednutí budou do 2 pracovních dní od podání dopravci.

V posledním kroku objednávky si vyberete, na kterou Zásilkovnu chcete objednávku doručit. Tam na vás balík počká 5 kalendářních dnů, než bude odeslán zpět k nám. Můžete Zásilkovnu požádat o prodloužení úložní doby.

www.zasilkovna.cz/pobocky můžete vyhledat přesnou adresu pobočky. 

Cena: 49 Kč/ (bez možnosti dobírky)

 

DODACÍ A DOPRAVNÍ PODMÍNKY PRO SLOVENSKO

 

  • Zásilkovna Slovensko 

 Vyberte si kterékoli z výdejních míst Zásilkovny po celém SK, nejste tak vázání časem příjezdu řidiče.  Balík by na zvolené pobočce Zásilkovny měl být připraven k vyzvednutí od 2 do 6 pracovních dní od podání. Zásilkovna vás bude přes SMS i e-mail informovat o balíku. 

https://www.zasielkovna.sk/pobocky můžete vyhledat přesnou adresu pobočky.

 Cena: 99 Kč/ (+39 Kč dobírka)

 

  •  Kurýr GLS Slovensko

GLS kurýr na Slovensko doručuje zásilky od druhého do maximálně pátého pracovního dne od expedice z našeho skladu.

Cena: 99 Kč / (+ 39 Kč dobírka)

 

 

PLATBA:

1. Platba předem - bankovní převod

Číslo účtu pro CZ:

2113829308/2700

Pro bankovní převod ze Slovenska můžete použít naše slovenské číslo účtu, abyste se vyhnuli zbytečným poplatkům. Jako Variabilní symbol použijte číslo objednávky.

 

Číslo účtu pro SK:
 
1414046003/1111
 
IBANSK6111110000001414046003

 

Jakmile nám platba dorazí, vyexpedujeme Vám zboží. 2. Platba dobírkou - zaplatíte při převzetí zásilky v eurech přepočtenou dle aktuálního kurzu v den odeslání zboží
  Vámi objednané zboží uhradíte přepravci při předání zásilky v eurech

Najdete nás i na MALL.CZ