Natulino dětský spací pytel pro miminko, MINT STRIPES / ORANGE, 1vrstvý

Vysoce kvalitní jednovrstvý spacáček pro miminka. Ideální pro použití při vyšších okolních teplotách od 24 – 27 C°. Navržený s důrazem na bezpečný a zdravý spánek dítěte.Spací pytel doporučovaný odborníky.

450 Kč 450 Kč bez DPH
Dostupnost: U dodavatele: odeslání do 10 pracovních dnů
Kód: NATULINO01
Natulino dětský spací pytel pro miminko, MINT STRIPES / ORANGE, 1vrstvý
Natulino dětský spací pytel pro miminko, MINT STRIPES / ORANGE, 1vrstvý
ZDARMAZDARMA

Detailní popis produktu

Spací pytle Natulino® jsou ideální a pro dítě jednoznačně nejbezpečnější alternativou tradičních přikrývek, deček či zavinovaček. 

Díky spacáčku Natulino® máte jistotu, že tvář vašeho děťátka nebude nikdy omylem zakryta pokrývkou a dítě bude mít úplnou volnost pohybu ruček i nožek.  Spacáček zároveň zajišťuje dítěti stálý tepelný komfort a tím pádem zdravý, pohodlný a bezpečný spánek.

Otvor pro hlavu dítěte byl velmi pečlivě navržen, můžete si být jisti, že pokud zvolíte správnou velikost spacáčku, dítě neproklouzne dovnitř. Díky invertovanému zipu YKK můžete kdykoli snadno vyměnit plenku, aniž byste dítě budili a zbytečně ochlazovali. Na rozdíl od tradičních zavinovaček má miminko svobodu pohybu, takže si může vkládat ručičky do úst, což ho uklidňuje. Jakmile se začne otáčet na boky a bříško, má možnost se opírat o ručičky.

 

Natulino® – sleep safe my baby           Natulino® – spi bezpečně, děťátko

 

Spací pytel Natulino® SuperLite je jednovrstvý spací pytel vyrobený ze 100% vysoce kvalitní bavlny. Všechny materiály používané k výrobě spacích pytlů mají certifikát kvality OEKOTEX standard. Spacáček Natulino byl navržen s důrazem na zdravý a bezpečný spánek miminek, nemá žádné štítky ani cedulky, které mohou dráždit citlivou pokožku dítěte. Spolehlivý a vysoce kvalitní prémiový zip japonského výrobce YKK neobsahuje nikl a další škodlivé látky, nezpůsobuje alergické reakce a není v přímém kontaktu s tělem dítěte. Na jeho konci se nachází chránič bradičky dítěte. 

 

Speciální tvar spacáčku Natulino® poskytuje plnou volnost pohybu ruček i nožek, což je mimořádně důležité pro správný vývoj dítěte. Vaše děťátko nemá ve spacáčku nikterak omezený pohyb kyčlí, což zajišťuje jejich správný vývoj, dodává dítěti pocit bezpečí a zaručuje jeho komfortní spánek. Miminko může svobodně a volně pohybovat rukama – objevovat svět – a zároveň nehrozí riziko zakrytí obličeje přikrývkou, což se může stát při použití tradičních pokrývek. Otvory na ručky jsou navrženy tak, aby zajistily pohodlí a volnou cirkulaci vzduchu a zabránily riziku přehřátí dítěte.

 

Každý spacáček Natulino® má kulatou nášivku s nápisem „SLEEP SAFE MY BABY – spi bezpečně, děťátko“, která připomíná rodičům a opatrovníkům dítěte zásady bezpečného spánku kojenců, které doporučují odborníci.

 

Věděli jste, že spací pytle Natulino® jsou používané odborníky na novorozeneckých odděleních v porodnicích? 

 

Natulino - bezpečný spánek dítěte:

  • redukce rizika přehřátí, vyroben z prodyšných přírodních materiálů (k dispozici ve třech tloušťkách v závislosti na okolní teplotě)
  • eliminuje riziko zakrytí obličeje přikrývkou (na rozdíl od tradičních deček a pokrývek)
  • neomezené pohyby dítěte (na rozdíl od zavinovaček), neomezený mechanismus samouklidňování (sání prstu, pěsti)
  • speciální tvar spacího pytle poskytuje plnou volnost pohybu ruček i nožek, což je mimořádně důležité pro správný vývoj kyčlí. (Toto řešení doporučují zejména fyzioterapeuti)
  • otvor pro hlavičku byl velmi pečlivě navržen tak, aby se eliminovalo riziko proklouznutí dítěte dovnitř.
  • speciální invertovaný zip umožňuje snadno vyměnit plenku bez buzení a zbytečného ochlazování dítěte 

Spacáčky Natulino jsou vyrobeny ze 100% bavlny. Lze je prát v pračce na 40 °C. Vzhledem k přirozeným vlastnostem bavlny se může srazit o 5 %. V případě praní na 60 °C se může srazit až o 10 %.
Velikost nového spacího pytle se může lišit o +/- 3% ve srovnání s rozměry uvedenými ve specifikaci.  

 

DŮLEŽITÉ INFORMACE:

Spací pytle Natulino byly navrženy ve spolupráci se specialisty. Rozměry spacího pytle, velikost otvoru pro hlavičku a otvory na ruce byly velmi pečlivě vyměřeny na základě centilových diagramů a doporučení lékařů a porodních asistentek. Každé dítě je jiné, proto doporučujeme:

1.    Vždy zvolte pro vaše dítě správnou velikost spacího pytle a ujistěte se, že hlavička dítěte neproklouzne otvorem pro hlavu. 

2.    Vždy si zvolte správnou tloušťku spacího pytle (jednovrstvý, dvouvrstvý, třívrstvý) a oblečení vhodné pro okolní teplotu.

3.    Pravidelně kontrolujte, zda vašemu dítěti není příliš horko nebo příliš chladno.

Spací pytle by měly být drženy v dostatečné vzdálenosti od ohně.
Více informací o spacích pytlích Natulino® najdete na stránkách výrobce: www.natulino.cz

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Najdete nás i na MALL.CZ