Janod Oboustranné domino Giant Jungle se zvířátky 28 karet od 3 let

Domino pro děti Giant Jungle se zvířátky je pěkná a naučná hračka francouzské značky Janod vhodná pro děti od 3 do 7 let. 28 oboustranných kartiček domina je hračka, která zabaví děti na celé hodiny. Domino má motiv zvířátek z džungle, pěkné barvy, které upoutají každé dítě.

standardní cena: 357 Kč –16 % 299 Kč 247,11 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem
Kód: J02771
Janod Oboustranné domino Giant Jungle se zvířátky 28 karet od 3 let
J02771 detske obojstranne domino Dzungla Janod so zvieratkami 28 kariet 1
Výprodej
357 Kč –16 %

Detailní popis produktu

Domino pro děti Giant Jungle se zvířátky je pěkná a naučná hračka francouzské značky Janod vhodná pro děti od 3 do 7 let. 28 oboustranných kartiček domina je hračka, která zabaví děti na celé hodiny. Domino má motiv zvířátek z džungle, pěkné barvy, které upoutají každé dítě. Je to klasické domino s obrázky zvířátek na jedné straně a s numerickými tečkami na druhé straně, při kterém děti ukládají jednotlivé kousky tak, aby se k sobě hodily. Hrací kartičky s rozměrem 13 * 6,5 cm snadno uchopí i nejmenší děti. Prostřednictvím domina pro děti se rozvíjí nejen jemná motorika, logické myšlení a analytické schopnosti, ale je to také způsob na kreativní učení se o zvířátkách, poznávání tvarů a jednoduchého počítání

  • domino s motivem zvířátek z džungle
  • 28 dílů
  • ze zdravotně bezpečných materiálů a barev
  • vhodné pro děti od 3 do 7 let
  • ideální na rozvoj jemné dětské motoriky, logického myšlení a analytických schopností
  • v pestrých barvách, které děti zaujmou
  • v praktickém balení
  • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
  • jedinečný francouzský design

Všechny hračky Janod mají edukační charakter, protože ve velké míře přispívají k mentálnímu a fyzickému rozvoji dítěte. Manipulací s hračkami Janod se rozvíjí jemná dětská motorika, zkoumáním povrchů se posiluje hmatová citlivost, dále rozvíjejí logické myšlení a paměť, děti poznávají a objevují nové předměty. Hračky a doplňky Janod mají dlouholetou tradici, přičemž se při výrobě využívají moderní technologie a jsou splněny požadavky současných dětí, ale i rodičů. Dětská hračka Janod se díky svému jedinečnému designu, kvalitním materiálům a barevnému provedení stane oblíbeným společníkem dětí během dlouhých letních nebo zimních večerů a zaručí, že se nikdy nebudou nudit a jen tak ztrácet čas.

Francouzská společnost Janod je výrobce krásných dětských hraček, které jsou inspirované francouzským designem. Hračky Janod jsou nejen velmi zajímavé a zábavné, ale přispívají také k rozvoji dětské inteligence. Hračky pro děti Janod splňují všechny přísné standardy a předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v naprosto bezpečné atmosféře. Vedle maximální bezpečnosti mají i atraktivní provedení a dětem po celém světě přinášejí plno radosti a veselosti. Za kvalitou výrobce Janod stojí mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky pro děti
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Najdete nás i na MALL.CZ