Janod Magnetický kalendář pro děti Roční období EN

Mami, jaký je měsíc roku? Tati, je už pochod? S tímto magnetickým kalendářem se objev kalendářního roku a jeho ročních období stává jasnou radostí.

standardní cena: 1 049 Kč –23 % 799 Kč 660,33 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem
Kód: J05464
Janod Magnetický kalendář pro děti Roční období EN
J05464 Janod Magneticky kalendar styri rocne obdobia EN 01
ZDARMAZDARMA 1 049 Kč –23 %

Detailní popis produktu

Mami, jaký je měsíc roku? Tati, je už pochod? S tímto magnetickým kalendářem se objev kalendářního roku a jeho ročních období stává jasnou radostí. Tento pestrobarevný kalendář je ideální pro děti ze 3 let, které začínají mít spoustu otázek o konceptu času a potřebují specifické stopy. Objevte 4 sezóny s tímto stolem, které umožní dětem vytvořit a vymyslet krásné scény během ročních období. Děti budou moci objevit typické vlastnosti každé sezóny. Mohou také vymyslet své vlastní příběhy a vytvořit scénu pověřenou představivostí. Začněte tím, že jim pomůžete umístit správné magnety podle jednotlivých ročních období každý měsíc, a pak se děti v průběhu času stanou nezávislými a pobaví je, aby aktualizovaly svůj kalendář. Kalendář obsahuje závěsnou desku a 125 vícebarevných magnetů, které označují měsíc, počasí.Janod

Janod je přední francouzská značka kvalitních dřevěných hraček, stavebnic a her pro děti s více než 50letou tradicí. Hračky Janod edukativním způsobem baví děti od narození až do 12 let, jsou výborným doplňkem dětských pokojíčků díky svému přitažlivému a barevnému designu, pomáhají dětem připravit se na školní povinnosti hravou formou. Jsou ekologické a testovány na splnění nejvyšších bezpečnostních standardů. Hračky Janod získávají každoročně mnoho mezinárodních ocenění. Množství produktů vyhovuje rozvoji podle Montessori a Waldorfské pedagogiky, při autismu a při poruchách učení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Najdete nás i na MALL.CZ