Vilac Dřevěné zvukové kostky Farma

Jedenáct dřevěných zvukových kostek s motivem farmy. S těmito kostkami si děti procvičí motoriku, zručnost a zároveň budou objevovat zvuky.

standardní cena: 599 Kč –8 % 549 Kč 453,72 Kč bez DPH
Dostupnost: Vyprodáno
Kód: V2102
Vilac Dřevěné zvukové kostky Farma
kostky
599 Kč –8 %

Detailní popis produktu

Jedenáct dřevěných zvukových kostek s motivem farmy. S těmito kostkami si děti procvičí motoriku, zručnost a zároveň budou objevovat zvuky. Pro děti velmi poutavá hračka.  Každá kostička vydává jiný zvuk, má jinou pestrou barvu a znázorňuje jiné zvířátko. Některé kostičky mají průhledné sklíčko, skrz které můžete vidět barevné korálky. Děti se s nimi také mohou naučit rozeznávat barvy a zvířátka.

Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, to znamená, že tyto dřevěné hračky jsou vyráběny ekologicky. Šetří životní prostředí, neznečišťují půdu, vodu a vzduch, neplýtvají energiemi.

Technické parametry:

  • Rozměry balení: 19,5 x 19,5 x 4,5 cm
  • Rozměry kostiček jsou 4 x 4 x 4 cm nebo 8 x 4 x 4 cm
  • Věk: 1,5+
  • Materiál: dřevo
  • Obsahuje 11 ks

Již více než 100 let plní značka Vilac dětské sny. Společnost Vilac sídlí hluboko v srdci pohoří Jura, obklopena horami, jezery a lesy. Tato francouzská společnost vyrábí od roku 1911 dřevěné hračky v klasickém, starodávném stylu s moderními barvami a vzory. Hračky Vilac jsou jedinečné, nikdy nevyjdou z módy a dokáží okouzlit všechny generace. Vilac pomáhá utvářet dětskou představivost svými radostnými ilustracemi či dizajny a reinterpretací klasických hraček, které se jen tak neopotřebují.

 Děti dostávají na Vánoce a narozeniny spousty hraček, většina z nich je však nezaujme na dlouhou dobu, láska k hračce se nenaplní. Dřevěné hračky Vilac vzbuzují vášeň i o 50 let později, když jako dospělí náhodou najdete v podkroví hračky, které jste jako děti milovali. Vilac již 100 let propojuje děti s hračkami, které si oblíbí a váží si jich. A proč je děti tak milují? To zůstává tajemstvím firmy Vilac.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky pro děti
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Najdete nás i na MALL.CZ