Quercetti FantaColor Modular 2

Mozaika FantaColor Modular 2 umožňuje dětem od 4 do 8 let tvořit velké, nádherné mozaiky pomocí 300 kolíčků různých barev a velikostí, které se zasouvají do podložky, jež vznikne spojením dvou perforovaných základních desek.

standardní cena: 349 Kč –14 % 299 Kč 247,11 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem
Kód: QU0851
Quercetti FantaColor Modular 2
0851 high 1 900x
Novinka
349 Kč –14 %

Detailní popis produktu

Mozaika FantaColor Modular 2 umožňuje dětem od 4 do 8 let tvořit velké, nádherné mozaiky pomocí 300 kolíčků různých barev a velikostí, které se zasouvají do podložky, jež vznikne spojením dvou perforovaných základních desek. Vytváření mozaiky zasouváním kolíčků do podložky je zábavná, kreativní a vzdělávací činnost, která rozvíjí schopnosti uměleckého vyjadřování, zručnost a jemnou motoriku i koordinaci ruka-oko.

Obsah balení:

  • 2 propojitelné perforované základní desky
  • 300 kolíčků 4 různých velikostí (průměr 5, 10, 15 a 20 mm) v 7 barvách
  • 1 album s předlohami

Hlavní vlastnosti:

  • rozvíjí jemnou motoriku, tvořivost a fantazii
  • obsahuje 300 knoflíků
  • pro děti od 4 let

Technické parametry:

  • Rozměry balení: 34x29x9 cm
  • Věk: 4+
  • Materiál: plast
  • Obsahuje 300 dílků

Historie společnosti sahá až do 50. let, k zakladateli Alessandrovi Quercettimu, nadšenému pilotovi, který převzal malou turínskou továrnu na výrobu mechanických hraček. Podnik se pod jeho vedením začal rychle rozvíjet a dosáhl mnoha úspěchů. V roce 1970 se firma pod tlakem objednávek dále prudce rozrostla a jméno Alessandro Quercetti začalo platit za jedno z nejvlivnějších ve světě hraček. Na počátku 80. let společnost uvedla inovativní hračky Rami, které předjímaly pojetí vzdělávání budoucnosti a seznamovaly děti s dvojkovou číselnou soustavou. Společně s později uvedenou senzomotorickou hračkou Pallino, je Rami stěžejním produktem společnosti i dnes, po 40 letech, protože dokonale zapadá do moderního přístupu k učení. Po roce 2000 byly do sortimentu zařazeny i kuličkové dráhy, které byly bezprostředně oceňovány pro svou inovativnost a originalitu. Různorodá kolekce těchto drah je dodnes považována za nejpropracovanější a platí za výchozí v této kategorii hraček. Alessandro Quercetti v roce 2020 firmu opustil jako člověk, který navrhování inteligentních hraček zasvětil celý život. Jeho odkazem, který firma převzala, je tvrdošíjné usilování o dokonalost a zájem o děti. V souladu s těmito hodnotami společnost také uvedla kolekci výrobků věnovanou Marii Montessori. V čele společnosti stojí stále rodina Quercetti, lidé zapálení pro svou práci, usilující o zlepšování postupů, kvality a setrvání výroby v Itálii. Quercetti je jeden z mála výrobců, kteří se mohou pyšnit přímou kontrolou celého výrobního řetězce, od návrhu až k dodání, a v Turíně tak vytváří významného regionálního zaměstnavatele. Quercetti je se 70 lety historie stále moderní, uvědomělou a silnou společností, která dbá na nejpřísnější pravidla a předpisy kvality, bezpečnosti i udržitelnosti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Najdete nás i na MALL.CZ