MummyBell těhotenská rolnička neboli mexická bola Poselství - světle modrá

Těhotenská rolnička nebo také mexická bola, je jedinečný šperk pro nastávající maminky. Tento šperk nosí těhotné maminky na svém bříšku a při chůzi vydává jemné, uklidňující a harmonizující zvuky, které miminko vnímá již od 20. týdne. Když se miminko narodí, můžete šňůrku zkrátit a šperk dále nosit, miminko si s rolničkou bude hrát. Rolničku můžete také umístit do oblíbené hračky nebo zavěsit nad postýlku.

standardní cena: 549 Kč –9 % 499 Kč 412,40 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem
Kód: POSELSTVIZELENA
MummyBell těhotenská rolnička neboli mexická bola Poselství - světle modrá
2881fa6f0a562b85c864e1a95b1ad03e2977eaf4
549 Kč –9 %

Detailní popis produktu

Těhotenská rolnička neboli mexická bola je určená pro nastávající maminky, které tento šperk nosí na svém bříšku. Při chůzi tato rolnička vydává uklidňující a jemný zvuk, ten je miminko schopné vnímat už od 20 týdne těhotenství. Pravidelným nošením boly na bříšku bude miminko brzo tyto zvuky rozpoznávat a vy tak můžete podpořit propojení mezi maminkou a miminkem. 

 

JAK SE ROLNIČKA POUŽÍVÁ? 

Rolničku si maminka pověsí na krk stejně jako jakýkoliv jiný řetízek či  náhrdelník. Jen šňůrka těhotenské rolničky je  o něco delší, aby  přívěsek cinkal  přímo na bříšku. Když se miminko narodí, můžete si zkrátit šňůrku a dál tento šperk nosit. Miminko si může  s rolničkou hrát a připomínat si tak nádherné a uklidňující cinkání, které zná už z bříška – třeba když ho budete zrovna kojit, nebo chovat. Také můžete rolničku zavěsit do kočárku nebo postýlky. Nebo můžete např. rolničku vložit do nějaké plyšové hračky.

 

  • „Šperk s duší“ ∅ 23 mm, váha 18 g.
  • Vyrobené z postříbřeného bižuterního kovu bez obsahu niklu.
  • Prodáváme společně s černou koženou šňůrkou o délce 115 cm.
  • Krásná a elegantní.
  • Při pohybu vydává jemné harmonizující zvuky, které miminko slyší.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Najdete nás i na MALL.CZ