MOONIE Usínáček Cloud šedá-růžová

Usínáček MOONIE je nejlepším přítelem pro kojence, který jim pomáhá lépe usnout a rychleji se uklidnit. Moonie vydává několik uklidňujících zvuků, které připomínají dětem podmínky v děloze. Usínáček slouží také jako lampička, nabízí sedm jených barev a pomáhá tak miminku překonat strach ze tmy.

standardní cena: 1 400 Kč –3 % 1 349 Kč 1 114,88 Kč bez DPH
Dostupnost: Vyprodáno
Kód: 4451
MOONIE Usínáček Cloud šedá-růžová
MOONIE Usínáček Cloud šedá-růžová
1 400 Kč –3 %

Detailní popis produktu

Moonie_light1-scaled

 

 

 

 

 

 

 

 

MOONIE ta nejlepší volba pro snadnější uspávání miminek!

Zajíček nabízí hned několik uklidňujících zvuků, které byly vybrány za základě pediatrických studií. Tyto jemné zvuky připomínají dítěti dobu, kdy byly ještě v bříšku v bezpečí u své maminky. Navíc maskují zvuky z okolí, které mohou narušovat spánek kojence.

mooonie_zvuky

 

K těchto relaxačním zvukům navíc králíček nabízí uklidňující píseň složenou speciálně pro novorozence a kojence. Hlasitost jednotlivých melodií lze nastavit dle potřeby a po zapnutí hraje Moonie po dobu 30-ti minut. Inteligentní senzor pláče zajistí, že pokud se vaše miminko vzbudí, králíček začne opět vydávat melodie aby dítě znovu uspal.

moonie_barvy_svetla

MOONIE také jako noční lampička!

Králíčka můžete použít také jako noční lampičku, jeho svítící bříško pomáhá dětem překonat strach ze tmy. Moonie se nezahřívá a je tak bezpečný pro děti již od narození. Lampičku lze použít i s vypnutým zvukem a nabízí hned 7 barev světla, ze kterých si můžete vybrat. Moonie nabízí 5 různých nastavení.

moonie_starsi_deti

 

MOONIE roste s dítětem !!!

Králiček je velmi příjemný na dotek, děti ho mohou objímat, hrát si s ním jako s běžnou hračkou. Při usínání jeho barevné bříško baví i starší děti, slouží zároveň jako lampička a pomáhá tak navodit pocit bezpečí. Usínáčka lze po vyjmutí jednotky prát v pračce a je tak ideálním kamarádem pro usínání vašich děti na celé roky.

 

MOONIE navrženo s péčí !


Zvukový modul je dobíjen pomocí USB (kabel součástí balení). Nejsou potřeba žádné další baterie.
Hračka je vyrobena z atestovaných materiálů a lze ji používat od prvního dne.
Hračku lze po vyjmutí zvukového a světelného modulu prát v pračce.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Usínáčci a uspávací hračky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Najdete nás i na MALL.CZ