* Designový vzor navržený by Joules

* Mint barva s roztomilýma medvídkama

* S kousátkem v mint barvě

* Super savá – má 3 vrstvy

* Hygienická

* Neobsahuje ftaláty ani BPA

* Barevné stužky, které rozvíjejí smyslové vnímání dítěte, jsou skvělou zábavou pro každého mrňouska. Mazlicí dečka Comfortchew je opatřena elastickou gumičkou, díky které ji můžete umístit na zápěstí dítěte, připnout k postýlce, autosedačce nebo ke kočárku

* Prát na 40 °C

* Strana se vzorem: 95% bavlna, 5% elastan

* Plyšová vrstva k mazlení: 100% polyester

* Vhodná pro nejmenší od narození

 

Proč ji děti milují?

* Mohou ji žvýkat

* Mohou se s ní mazlit

* Rozvíjí smyslové vnímání

* Je vždy po ruce

* Pratelná a bezpečná

 

Mohou ji žvýkat!

Vaše dítě bude milovat texturu našeho malého kulatého kousátka ve tvaru hrošíka Chewy. Jeho tvar byl speciálně navržen pro úlevu při problémech s prořezáváním prvních zoubků. Žvýkání pomáhá a usnadňuje prořezání zoubků. Přináší úlevu dásním. Kousátko je velmi bezpečné a nikdy se nebude stírat ani od něj neodpadnou žádné části. Materiál je pro Vaše dítě 100% bezpečný, neobsahuje ftaláty ani BPA.

 

 Mohou se s ní mazlit!

Díky super jemné a měkké vrstvě z jedné strany a luxusní plyšové vrstvě z druhé je mazlicí dečka ideální pro Vaše děťátko a stane se rychle oblíbenou hračkou.

 

Rozvíjí smyslové vnímání!

Kousátko ve tvaru hrošíka se stane rychle přítelem Vašeho mrňouska. Hladké, gumové kousátko a barevné stužky stimulují, rozvíjejí a uklidňují Vaše dítě. Ideální kombinace!

 

Vždy po ruce!

Nebylo by skvělé mít mazlíčka-usínáčka, na kterého nepůsobí gravitace a najdete ho přesně tam, kde jste ho nechali? Díky elastické gumičce může být Vaše Comfortchew umístěna na zápěstí děťátka, připnutá k postýlce, autosedačce nebo ke kočárku. Už nikdy neztratíte svého oblíbeného mazlíčka-usínáčka a nebudete ho muset hledat, když přijde čas spánku Vašeho děťátka!

 

Pratelná a bezpečná!

Můžete ji prát a prát stále dokola, mazlicí dečka Comfortchew je nezničitelná a zcela bezpečná ke žvýkání. Kousátko se nikdy nestírá, neobsahuje ftaláty ani BPA, takže je maximálně bezpečné pro Vaše dítě. Mazlicí dečka Comfortchew prošla řadou testů odolnosti bez náznaku ztráty barevnosti!