Little Dutch Set autíček 3ks

Kód: AUTICKA
399 Kč –10 %
Little Dutch Set autíček 3ks
399 Kč –10 % 361 Kč 298,35 Kč bez DPH
Skladem

Tiamo Little Dutch dřevěný set se třemi barevnými autíčky, se kterými si vyhraje každý kluk. Doplňte svou sérii dřevěných aut o další kousek. Připravte se na záchranné akce ve svém pokojíčku.Skvělá herní sada sestávající se ze sanitky, hasičského vozu a policejního auta. S touto novou sadou jsou zaručeny hodiny zábavy. Bez ohledu na to, zda vaše dítě chce být hasičem, policistou nebo zdravotníkem, s těmito barevnými auty není nic nemožné.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tiamo Little Dutch dřevěný set se třemi barevnými autíčky, se kterými si vyhraje každý kluk. Doplňte svou sérii dřevěných aut o další kousek. Připravte se na záchranné akce ve svém pokojíčku.

Skvělá herní sada sestávající se ze sanitky, hasičského vozu a policejního auta. S touto novou sadou jsou zaručeny hodiny zábavy. Bez ohledu na to, zda vaše dítě chce být hasičem, policistou nebo zdravotníkem, s těmito barevnými auty není nic nemožné.
 

  • Velikost: přibližně 7 x 14 x 2 cm na vozidlo
  • Vyrobeno z kvalitního dřeva. MDF dřevo
  • Barva: bílá, červená, modrá
  • Kvalitní provedení a nezávadné barvy zaručují dlouhou životnost hračky


Již téměř 70 let je Holandská firma Tiamo odborníkem v oblasti dětských hraček. Každý rok se snaží přinést výrobky v atraktivních barvách, provedených ve vysoké kvalitě. Snaží se přidávat hodnotu produktů prostřednictvím barev, zvuků a pohyblivých částí. Tyto aspekty stimulují koordinaci smyslů vašeho dítěte a podporují růst a rozvoj. Tiamo klade důraz na bezpečnost, bezpečnost je pro Tiamo mimořádně důležitá. Všechny výrobky jsou podrobně testovány a splňují nejnovější evropské bezpečnostní normy. Všechny výrobky jsou certifikovány CE a obsahují značku CE.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky pro děti
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Najdete nás i na MALL.CZ