Janod Sweet Cocoon - Motýl

Dřevěná skládačka Motýl z kolekce Sweet Cocoon tradiční francouzské značky Janod.

standardní cena: 739 Kč –39 % 449 Kč 371,07 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem
Kód: J04418
Janod Sweet Cocoon - Motýl
J04418 Janod sweet cocoon motyl 04
Výprodej
739 Kč –39 %

Detailní popis produktu

Principem hry je správné přiřazení 4tvarů ve dvou velikostech na křídla motýla do pyramidy, zaměřuje se na: rozvoj motoriky (sestavení pyramid), rozvoj myšlení (logiky a myšlenkových postupů - a.) porovnání velikosti - větší/menší kroužek; b.) určení logiky pořadí skládání - od největšího po nejmenší); učení barev a jejich odstínů.

obsahuje 1 základny motýla a 8 barevných tvarů (v odstínech 4 základních barev),

veselé a pestré barevné provedení zaujme,

baleno v kartonové krabičce.

Určeno dětem: 18m+.

Orientační rozměr jedné želvičky: cca 26 x 7 x 22,5 cm

 

Tradiční dětské hračky francouzské značky Janod jsou proslulé nejen krásným designem, vysokou kvalitou, ale hlavně svojí vzdělávací (edukační) hodnotou!!! Jsou nadčasové, pestrobarevné a mají typický francouzský šarm. Postavené na tradičním stylu, přesto na trhu jedinečné. Prověřené generacemi dětí, výrobce s tradicí od roku 1970!

Od batolat po předškoláky – ať už se jedná o rozvoj motoriky, smyslů, kreativity či myšlenkových postupů, přes učení barev, počítání a poznávání světa kolem nás, po učení sociálním rolím nebo profesím. Popusťe uzdu fantazii a dejte snům barevnost s hračkami Janod!

Mezinárodní ocenění - svědčí o kvalitě a přínosu hraček Janod: Gold Best Toys Awards, Platinum Best Toys Awards, Astra Best Toys Awards, PAL Awards, Canadian Toy Testing Council).

Kvalita a bezpečnost vždy na prvním místě - od prvního návrhu až po samotnou realizaci, vše je promyšleno do posledního detailu. Hračky jsou vyráběny z prvotřídních materiálů – zejména dřeva a speciálního, odolného kartonu - často kombinované s drobnými textilními prvky. Pečlivě testovány v průběhu vývoje i výroby. Můžete si tak být jistí, že Vaše dítě si s nimi může bezpečně hrát! Nezapomíná se, však ani na odolnost ;-)

Ekologický přístup k výrobě...aneb naše planeta nám není lhostejná. Pro výrobu dřevěných hraček Janod je používáno výhradně dřevo s certifikací FSC (Forest Stewardship Council), která zaručuje, že pochází z lesů s šetrným obhospodařováním. Nákupem výrobků s certifikací FSC podporujete lesní hospodaření šetrné k přírodě a místním lidem.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Najdete nás i na MALL.CZ