Janod Skládací pyramida zvířátka v lese

Janod skládací věž, obsahující deset dílů s nádhernými obrázky. Děti je mohou stohovat na sebe a postavit tak vysokou Pohádkovou věž. Kromě obrázků díly obsahují i čísla. Učí děti jemnou motoriku a koncentraci.

standardní cena: 480 Kč –37 % 299 Kč 247,11 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem
Kód: J02670
Janod Skládací pyramida zvířátka v lese
keik
Výprodej
480 Kč –37 %

Detailní popis produktu

Janod skládací věž, obsahující deset dílů s nádhernými obrázky. Děti je mohou stohovat na sebe a postavit tak vysokou Pohádkovou věž. Kromě obrázků díly obsahují i čísla. Učí děti jemnou motoriku a koncentraci. Motivy krásných roztomilých lesních zvířátek. Rozvíjí logické myšlení, jemnou motoriku, je určena pro děti od jednoho roku, ale zabaví se i pětileté dítě, které se zrovna učí čísla, vyprávět příběhy atd.

Technické parametry:

  • Vhodné pro děti: od 1 roku
  • Rozměr pyramidy: 14 x 14 x 90 cm
  • Materiál: karton a papír

Všechny hračky Janod mají edukační charakter, protože ve velké míře přispívají k mentálnímu a fyzickému rozvoji dítěte. Manipulací s hračkami Janod se rozvíjí jemná dětská motorika, zkoumáním povrchů se posiluje hmatová citlivost, dále rozvíjejí logické myšlení a paměť, děti poznávají a objevují nové předměty. Hračky a doplňky Janod mají dlouholetou tradici, přičemž se při výrobě využívají moderní technologie a jsou splněny požadavky současných dětí, ale i rodičů. Dětská hračka Janod se díky svému jedinečnému designu, kvalitním materiálům a barevnému provedení stane oblíbeným společníkem dětí během dlouhých letních nebo zimních večerů a zaručí, že se nikdy nebudou nudit a jen tak ztrácet čas.

Francouzská společnost Janod je výrobce krásných dětských hraček, které jsou inspirované francouzským designem. Hračky Janod jsou nejen velmi zajímavé a zábavné, ale přispívají také k rozvoji dětské inteligence. Hračky pro děti Janod splňují všechny přísné standardy a předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v naprosto bezpečné atmosféře. Vedle maximální bezpečnosti mají i atraktivní provedení a dětem po celém světě přinášejí plno radosti a veselosti. Za kvalitou výrobce Janod stojí mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky pro děti
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Najdete nás i na MALL.CZ