Janod Dřevěné magnetky Farma 24 ks

Dětské magnetky s tématikou Farma jsou vhodné pro děti od 18 měsíců. V balení je spolu 24 magnetů, každý má rozměr 8 x 6 cm, jsou vyrobeny z kvalitního dřeva. Dětské magnety rozvíjejí fantazii dětí, děti si z nich mohou poskládat vlastní příběh.

standardní cena: 414 Kč –25 % 309 Kč 255,37 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem
Kód: J08157
Janod Dřevěné magnetky Farma 24 ks
farm magnets 24 pieces wood
414 Kč –25 %

Detailní popis produktu

Dětské magnetky s tématikou Farma jsou vhodné pro děti od 18 měsíců. V balení je spolu 24 magnetů, každý má rozměr 8 x 6 cm, jsou vyrobeny z kvalitního dřeva. Dětské magnety rozvíjejí fantazii dětí, děti si z nich mohou poskládat vlastní příběh. Pomocí magnetů můžete děti učit názvy zvířátek a předmětů. Manipulací s magnetkami se rozvíjí jemná dětská motorika, také prostorová představivost. Magnetky pro děti se dají využít i ve škole, při jednoduchých počtech na matematice. Souprava dětských magnetek přichází v praktickém balení s ouškem na zavěšení.

Technické parametry:

  • Rozměr balení: 14,5x 8 x 14,5 cm
  • Věk: 18m+
  • Počet kusů: 24
  • Materiál: dřevo pochází ze zodpovědně obdělávaných lesů, které nijak nenaruší rovnováhu v přírodě (certifikát FSC)
  • Na povrchu hračky jsou použity zdravotně nezávadné barvy a laky

Všechny hračky Janod mají edukační charakter, protože ve velké míře přispívají k mentálnímu a fyzickému rozvoji dítěte. Manipulací s hračkami Janod se rozvíjí jemná dětská motorika, zkoumáním povrchů se posiluje hmatová citlivost, dále rozvíjejí logické myšlení a paměť, děti poznávají a objevují nové předměty. Hračky a doplňky Janod mají dlouholetou tradici, přičemž se při výrobě využívají moderní technologie a jsou splněny požadavky současných dětí, ale i rodičů. Dětská hračka Janod se díky svému jedinečnému designu, kvalitním materiálům a barevnému provedení stane oblíbeným společníkem dětí během dlouhých letních nebo zimních večerů a zaručí, že se nikdy nebudou nudit a jen tak ztrácet čas.

Francouzská společnost Janod je výrobce krásných dětských hraček, které jsou inspirované francouzským designem. Hračky Janod jsou nejen velmi zajímavé a zábavné, ale přispívají také k rozvoji dětské inteligence. Hračky pro děti Janod splňují všechny přísné standardy a předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v naprosto bezpečné atmosféře. Vedle maximální bezpečnosti mají i atraktivní provedení a dětem po celém světě přinášejí plno radosti a veselosti. Za kvalitou výrobce Janod stojí mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky pro děti
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Najdete nás i na MALL.CZ