Janod Atelier Vyškrabovačky Zvířecí masky svítící Midi 7+

Vytvořte si vlastní báječné masky na Halloween nebo maškarní ples!

standardní cena: 291 Kč –17 % 239 Kč 197,52 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem
Kód: J07944
Janod Atelier Vyškrabovačky Zvířecí masky svítící Midi 7+
janod atelier zvireci masky svitici midi 7
291 Kč –17 %

Detailní popis produktu

Vytvořte si vlastní báječné masky na Halloween nebo maškarní ples!

Kreativní sada vhodná pro děti od 7 let umožňuje dětem vymalovat 3 masky pomocí dodaných fluorescenčních tužek a vytvořit působivý vzhled!

Masky měří 20,5 x 11 cm. Lze je nosit pomocí dodaných elastických pásků.

  • Rozměry: 22 x 4 x 13 cm
  • Materiál: Karton, dřevo, elastické
  • Kreativní sada obsahuje 3 masky, 4 fluorescenční barevné tužky a 3 elastické pásky.

Všechny hračky Janod mají edukační charakter, protože ve velké míře přispívají k mentálnímu a fyzickému rozvoji dítěte. Manipulací s hračkami Janod se rozvíjí jemná dětská motorika, zkoumáním povrchů se posiluje hmatová citlivost, dále rozvíjejí logické myšlení a paměť, děti poznávají a objevují nové předměty. Hračky a doplňky Janod mají dlouholetou tradici, přičemž se při výrobě využívají moderní technologie a jsou splněny požadavky současných dětí, ale i rodičů. Dětská hračka Janod se díky svému jedinečnému designu, kvalitním materiálům a barevnému provedení stane oblíbeným společníkem dětí během dlouhých letních nebo zimních večerů a zaručí, že se nikdy nebudou nudit a jen tak ztrácet čas.

Francouzská společnost Janod je výrobce krásných dětských hraček, které jsou inspirované francouzským designem. Hračky Janod jsou nejen velmi zajímavé a zábavné, ale přispívají také k rozvoji dětské inteligence. Hračky pro děti Janod splňují všechny přísné standardy a předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v naprosto bezpečné atmosféře. Vedle maximální bezpečnosti mají i atraktivní provedení a dětem po celém světě přinášejí plno radosti a veselosti. Za kvalitou výrobce Janod stojí mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Najdete nás i na MALL.CZ