Janod Atelier Vyškrabovačky Zvířecí masky svítící Midi 7+

Kód: J07944
291 Kč 240,50 Kč bez DPH
Skladem

Vytvořte si vlastní báječné masky na Halloween nebo maškarní ples!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vytvořte si vlastní báječné masky na Halloween nebo maškarní ples!

Kreativní sada vhodná pro děti od 7 let umožňuje dětem vymalovat 3 masky pomocí dodaných fluorescenčních tužek a vytvořit působivý vzhled!

Masky měří 20,5 x 11 cm. Lze je nosit pomocí dodaných elastických pásků.

  • Rozměry: 22 x 4 x 13 cm
  • Materiál: Karton, dřevo, elastické
  • Kreativní sada obsahuje 3 masky, 4 fluorescenční barevné tužky a 3 elastické pásky.

Všechny hračky Janod mají edukační charakter, protože ve velké míře přispívají k mentálnímu a fyzickému rozvoji dítěte. Manipulací s hračkami Janod se rozvíjí jemná dětská motorika, zkoumáním povrchů se posiluje hmatová citlivost, dále rozvíjejí logické myšlení a paměť, děti poznávají a objevují nové předměty. Hračky a doplňky Janod mají dlouholetou tradici, přičemž se při výrobě využívají moderní technologie a jsou splněny požadavky současných dětí, ale i rodičů. Dětská hračka Janod se díky svému jedinečnému designu, kvalitním materiálům a barevnému provedení stane oblíbeným společníkem dětí během dlouhých letních nebo zimních večerů a zaručí, že se nikdy nebudou nudit a jen tak ztrácet čas.

Francouzská společnost Janod je výrobce krásných dětských hraček, které jsou inspirované francouzským designem. Hračky Janod jsou nejen velmi zajímavé a zábavné, ale přispívají také k rozvoji dětské inteligence. Hračky pro děti Janod splňují všechny přísné standardy a předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v naprosto bezpečné atmosféře. Vedle maximální bezpečnosti mají i atraktivní provedení a dětem po celém světě přinášejí plno radosti a veselosti. Za kvalitou výrobce Janod stojí mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky pro děti
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Najdete nás i na MALL.CZ