Ewan uspávací ovečka fialová - POŠKOZENÝ OBAL

Heboučká plyšová ovečka Ewan® kombinuje spolu s uklidňujícím růžovým světlem 4 reálné konejšivé zvuky doprovázené skutečným zvukem srdečního tepu. Díky tomu vytváří pocit klidu a bezpečí, který rychle přivede děťátko do klidného spánku. Děti a rodiče milují ovečku Ewan® nejvíce ze všech!Zvuk srdce i zvuky prostředí, které miminko vnímalo před narozením jsou autentické, žádné počítačové simulace!

standardní cena: 950 Kč –10 % 852 Kč 704,13 Kč bez DPH
Dostupnost: Vyprodáno
Kód: OVECKAFIAL
Ewan uspávací ovečka fialová - POŠKOZENÝ OBAL
Ewan uspávací ovečka fialová - POŠKOZENÝ OBAL
Akce
950 Kč –10 %

Detailní popis produktu

Ewan® uspávací ovečka již uspává tisíce kojenců a batolat po celém světě

Heboučká plyšová ovečka Ewan® kombinuje spolu s uklidňujícím růžovým světlem 4 reálné konejšivé zvuky doprovázené skutečným zvukem srdečního tepu. Díky tomu vytváří pocit klidu a bezpečí, který rychle přivede děťátko do klidného spánku. Děti a rodiče milují ovečku Ewan® nejvíce ze všech!

Zvuk srdce i zvuky prostředí, které miminko vnímalo před narozením jsou autentické, žádné počítačové simulace! Výzkum dětských lékařů prokázal, že tyto zvuky mají velmi uklidňující účinky a mohou pomoci uklidnit i děti, které trápí i bolesti způsobené kolikou. Vysavač, déšť, harfa nebo děložní sekvence, tyto 4 odlišné reálné nahrávky jsou kombinované se zvukem srdečního tepu maminky, což poskytne miminku ještě větší pocit bezpečí a klidu. Tyto zvuky hrající po dobu 20 minut, jsou všechny zaznamenané při nízké frekvenci 125 Hz. Tak, jak je dítě může převážně slyšet, když je v děloze. 125 Hz je uklidňující rozsah šumu - což je důvod, proč tyto zvuky fungují tak dobře a přenesou "maličké" do spánku.

Uklidňující růžové světlo, které uspávací ovečka Ewan vydává společně s vybraným zvukem, pomáhá ještě rychleji převést miminko do říše snů… Výzkum ukázal, že děti jsou klidnější i díky růžové okolní záři, kterou vnímali ještě před narozením, proto byla přirozenou volbou pro barvu světla ovčího bříška Ewana.

Ovečku Ewan® lze používat jak doma - dětská postýlka, kolébka .. tak i venku, když může být připevněna ke kočárku nebo autosedačce pomocí ocásku, který je na suchý zip. Ocásek je také skvělý pro zajištění dudlíku, kousátka nebo hračky, která by jinak mohla vypadnout z postýlky nebo kočárku.

Zvuky: tlukot srdce + děložní zvuky tlukot srdce + vysavač tlukot srdce + harfa tlukot srdce + déšť

  • Doba hraní: 20 minut
  • Aktivace zvuku: stisknutím tlačítka, které je v každé ze 4 nožiček
  • Napájení: baterie 3xAAA (nejsou součástí balení), ne dobíjecí
  • Vhodné od: narození

Doplňkové parametry

Kategorie: Usínáčci a uspávací hračky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Najdete nás i na MALL.CZ