Druhý porodní masážní olej ISIS - 10ml

Masážní olej Isis přináší podporu během druhé doby porodní, zesiluje kontrakce a napomáhá hladkému průběhu porodu. Osvědčená kombinace esenciálních olejů přispívá ke zdravému porodu, navozuje pocit, že se děje něco výjimečného.

standardní cena: 144 Kč –5 % 136 Kč 112,40 Kč bez DPH
Dostupnost: Vyprodáno
Kód: DRUHY-POPORODNI-OLEJ
Druhý porodní masážní olej ISIS - 10ml
Druhý porodní masážní olej ISIS - 10ml
144 Kč –5 %

Detailní popis produktu

Isis je vhodný k použití během druhé doby porodní, zesiluje kontrakce, a napomáhá tak hladkému průběhu porodu. Osvědčená kombinace esenciálních olejů a bylinek tonizuje svalstvo děložní sliznice, podporuje zdravý a klidný porod.

Hlavní složkou tohoto oleje jsou:

Olej z růžového dřeva  napomáhá relaxovat dělohu, uvolnit vazy a tak rozšířit pánev. Je to přírodní antiseptikum s mírnými analgetickými účinky.

Kadidlový olej snižuje bolest ,celkově uklidňuje organismus a působí proti stresu.

Jasmín absolue a jeho sladká a teplá vůně je jedním z nejvýznamnějších olejů pro nervové uklidnění, uvolňuje strach, povznáší ducha a jako děložní tonikum pomáhá při porodu, uvolňuje, prohřívá a prokrvuje dělohu, posiluje děložní svaly.

Masážní olej obsahuje pouze složky založené na přírodní bázi.

Použití: Rodící ženě olejem masírujte ty části těla, které jsou prakticky dostupné podle polohy, ve které se žena právě nachází. Mohou to být ramena a šíje, obličej, oblast kolem klíčních kostí, oblast kosti křížové, bříško, chodidla, dlaně či zápěstí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro snazší porod
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Najdete nás i na MALL.CZ