Clippasafe Bezpečnostní pás do auta pro těhotné

Kód: CLIPPASAFE
750 Kč –9 %
Clippasafe Bezpečnostní pás do auta pro těhotné
750 Kč –9 % 680 Kč 561,98 Kč bez DPH
Skladem

Těhotenský bezpečností pás do auta Clippasafe brání spodní části pásu vyhrnovat se přes těhotenské bříško maminky a udržuje tak spodní část pásu v nejbezpečnější a nejpohodlnější poloze přes boky a pánev.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Těhotenský bezpečnostní pás do auta Clippasafe je č. 1 na evropském trhu.

Poskytuje bezpečí a komfort v období těhotenství a pomáhá chránit nenarozené dítě při jízdě autem. Těhotenský bezpečnostní pás Clippasafe je navržen pro použití od 2. měsíce těhotenství až po narození vašeho dítěte.

V okamžiku srážky a dokonce i při nejmenších kolizích působí síla nárazu na dospělou osobu silou až 5 tun. Tradiční bezpečnostní pás ve chvílích nárazu, stejně jako při náhlém zabrzdění vozidla, vyvíjí obrovský tlak na břicho a dělohu budoucí matky. To může vést k potratu nebo k vážnému zranění plodu.

                   
                                              

Navíc některé maminky, zvláště v posledních týdnech těhotenství, pociťují obrovské nepohodlí spojené s tradičními bezpečnostními pásy. Vědomě je pak nezapínají, čímž sebe i své dítě vystavují extrémnímu riziku.

                  

 

Adaptér pro bezpečnostní pásy britské firmy Clippasafe vám umožňuje:

  • bezpečnou a pohodlnou jízdu v zapnutých automobilových pásech
  • poskytuje pocit bezpečí budoucí mamince jako řidičce nebo jako cestující
  • vhodné pro přední a zadní sedadla
  • je bezpečný, pohodlný, snadná manipulace
  • Správně instalovaný adaptér Clippasafe umístí bezpečnostní pás tak, aby se nacházel pod břichem, v poloze nízko přes na boky a pánev (což mnohem lépe absorbuje nárazovou sílu) a chrání nenarozené dítě.
  • Je to jediný bezpečnostní pás do auta pro těhotné na trhu, který je pohodlný pro maminku oblečenou jak v kalhotách, tak v sukni.

Testy:
Testy provedené pod podmínkami ECE R-16 / ECE R-14 v Automobilovém výzkumném a nárazovém testovacím zařízení MIRA ukázaly, že těhotenský pás udržuje spodní pás při kolizi umístěnou přes pánev, přičemž bezpečnostní pás nadále plní svůj účel

 

Adapter Clippasafe získal ocenění:

  • MidWivesonline - UK's Leading Midwife-Led Website for Expectant and New Parents  (přední portál ve Velké Británii, který provozují porodní asistentky a rodiče)
  • HealthVisitor.Com 

 

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Těhotenství a porod
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.4 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Najdete nás i na MALL.CZ