Maminky testují - Janod Dřevěná magnetická tabule na stůl

recenze_janod_tabule02

Tentokrát jsme pro vás otestovali Janod Dřevěná magnetická tabule na stůl

Každou malou kreativní dušičku zaujme a zabaví magnetická oboustranná tabule od značky Janod.

Jednu stranu tabule tvoří tzv. whiteboard, na který se kreslí mazacím fixem a který je ještě ke všemu magnetický. Magnetky můžou buď doplnit výtvarné dílo, nebo můžou na tabuli přichytit různé důležité papírky, třeba rozvrh dětí.

Druhá strana je klasická černá tabule, kterou rozveselí malování křídami.

Tabule má praktické rozměry, není ani malá, ani velká a vejde se tak do každého pokojíku. Na druhou stranu ale poskytne malému malíři dostatek prostoru pro tvoření.

Součástí balení je podstavec, který tabuli nakloní tak, aby se na ní dobře pracovalo. Pokud si chce dítě vzít ale kreslení třeba na kolínka nebo na zem, není problém, tabule je totiž odnímatelná a po stranách má držáky.

 20211126_140108   20211122_131024

Naše Adélka je velká malířka a tabule byla trefa do černého. Není den, kdy by si k ní nesedla a nenakreslila nějaké veledílo :). Jedinou nevýhodou je fakt, že se obrázek musí smazat, aby mohl vzniknout další ;).

Z pohledu rodiče se mi líbí multifunkční využití tabule - od kreativního vyřádění dítěte mnoha způsoby, po praktickou stránku, kdy tabule může sloužit i jako připomínka důležitých věcí, kroužků a akcí. 

 20211126_153029   20211126_152748

   

 

Najdete nás i na MALL.CZ