Aniball zdravotnická pomůcka - Tmavě růžový Aniball

Aniball je pomůcka pro předporodní a poporodní cvičení. Představuje tu nejlepší tréninkovou metodu, jak se úspěšně vyhnout nastřižení hráze či poranění při porodu.

1 390 Kč 1 148,76 Kč bez DPH
Dostupnost: U dodavatele: odeslání do 10 pracovních dnů
Kód: ANIBALLTMRUZOVY
Aniball zdravotnická pomůcka - Tmavě růžový Aniball
Aniball zdravotnická pomůcka - Tmavě růžový Aniball
ZDARMAZDARMA

Detailní popis produktu

Vaše pánevní dno a sebevědomí hrají tu nejdůležitější roli  pro hladký porod. Věděli jste, že se během porodu tkáně pánevního dna natáhnou až o 300%? 

Maximální pnutí nastává v momentu průchodu hlavičky dítěte. Je jasné, že nepřipravená tkáň může způsobit komplikace. Dalším faktorem je rutinní výkon

nástřihů v některých nemocnicích. Hojení bývá zdlouhavé, komplikované a poranění hráze často způsobuje trvalé negativní následky. Tajemství Aniballu

spočívá především v nácviku vědomého uvolnění pánevního dna v kontextu se správným dechem.

S Aniballem výrazně zvyšujete šanci na hladký porod bez poranění, zbytečných zásahů a medikací. Navíc se díky cvičení budete cítit sebevědomější a lépe připravená na porod.

 

 

 

 

 

 

 

Svaly pánevního dna (stejně jako jiné příčně pruhované svaly) fungují lépe,

pokud jsou trénované. Aniball je osvědčená pomůcka, která vám s přípravou těla (a mysli) pomůže.

Používání Aniballu umožňuje nácvik vědomého uvolnění porodních cest za pomoci hlubokého nádechu, vyzkoušení nejvhodnější porodní polohy a pocitu tlaku, který způsobuje nutkání na vypuzování miminka. Podporuje tak intuitivní chování, které je pro hladký porod zásadní.

Aniball vás učí vědomě relaxovat svaly pánevního dna, takže budou připraveny na intenzivní pnutí během porodu. 

Pomáhá naučit se správně dýchat a vypuzovat, abyste dokázala prožít porod přirozeně a s minimem lékařských zásahů.

Vašim cílem je být zdravá, klidná a připravená maminka, která dokáže ovládat své pánevní dno, což umožní snazší porod s minimem negativních následků.

 

 


      

100% Bezpečný

Balonek je vyroben z lékařského silikonu nejvyšší kvality. Neobsahuje žádné nebezpečné látky.

Aniball nezpůsobuje předčasný porod, dilataci pochvy, ani trvalé    natažení svalstva. Aniball nemůže prasknout, byl testován v extrémních   podmínkách.

Během cvičení máte díky obousměrnému ventilu plnou kontrolu nad velikostí balonku. Můžete ho kdykoliv zmenšit, zcela vyfouknout a bezpečně vyjmout.

Respektujte vaše tělo a balonek nafoukněte na pro vás komfortní velikost,   pouze do pocitu mírného pnutí. Nesmí způsobovat bolest ani jiné nepříjemné   pocity.

 

 

 

Promyšlený a moderní

Inspirace pro vznik balonku vychází z afrického porodnictví, kde se údajně ženy na porod tradičně připravují s podobně tvarovanými sušenými tykvemi druhu kalabasa různých velikostí. Aniball tedy kombinuje po staletí ověřené praxe přirozených porodů s nejmodernějšími technologiemi.

Aniball se skladá z:

1. Balonek z lékařského silikonu

2. Mechanická pumpička
3. Hadička
4. Spojovací redukce
5. Obousměrný ventil

 

Jak na to? Návod na použití Aniballu

Jak cvičit a od kdy používat Aniball? Aniball můžete začít používat nejdříve od 37. týdne těhotenství. V následujícím videu se dozvíte, jak s Aniballem správně zacházet a cvičit. Pro podrobné instrukce je nutné si před prvním použitím důkladně přečíst přiložený manuál.

Aniball je 100% bezpečný. Balonek je vyroben z nejkvalitnějšího lékařského silikonu původem z Německa. Neobsahuje žádné škodlivé látky a nemůže prasknout. Aniball nevyvolává předčasný porod a nezpůsobuje trvalé natažení svalstva.

Během celého cvičení máte plnou kontrolu nad velikostí balonku. Můžete ho kdykoli zmenšit nebo zcela vyfouknout a pohodlně vytáhnout.

Každý díl je důsledně testován na bezpečnost a funkčnost.

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro snazší porod
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Najdete nás i na MALL.CZ